Éminence Organics

Vydáno: 23.04.2014, 21:55 · Krása a kosmetika · Autor: Zuzana Trojanova
Beauty Day Spa Éminence Organics, jež se nachází na Praze 1, každého zaujme již při vstupu do salónu.

Beauty Day Spa Éminence Organics, jež se nachází na Praze 1, každého zaujme již při vstupu do salónu. Usměvavé tváře všech zaměstnankyň v čele s generální manažerkou Martinou Tkačukovou vám navodí krásnou náladu a jejich velmi osobní přístup vám napoví, že při proceduře, na kterou jste objednaná, se budete cítit hýčkána jako královna.

 

Já jsem do beauty day spa dorazila s velkým očekáváním a s touhou po odpočinku. A  zklamaná jsem rozhodně neodcházela, ba naopak. Domů jsem šla s daleko báječnějším zážitkem, než v jaký jsem původně doufala. Hned při příchodu se mě ujala usměvavá a milá kosmetička Katka, nabídla mi občerstvení a požádala mě o vyplnění osobního dotazníku. Když mě pak dovedla do útulné místnosti obložené dřevem, kde zněly jemné tóny písní zpěvačky Norah Jones, věděla jsem, že mému relaxu nestojí již nic v cestě.

 

Na začátek mi Katka popsala, co všechno mě během příštích devadesáti minut čeká, poupravila polohovací lehátko a začaly jsme. Nejprve mi odlíčila a odmastila obličej a dekolt báječně voňavým pleťovým mlékem, jež posléze odstranila nahřátým mokrým ručníkem. Potom následoval peeling, jenž byl tak jemný a příjemný, že moje pokožka se téměř tetelila blahem. Katka mi vysvětlila, že peeling nechá nějakou dobu působit a v mezičase se vrhla na masáž mých lýtek a chodidel. Po 20 minutách, kdy její šikovné prstíky vrátily mým chodidlům život, jsem měla pocit, že bych byla schopná ujít cokoliv i na těch nejvyšších podpatcích. Po masáži jsem na nohy dostala veliké teplé bačkory, aby se krém, jenž Katka použila, měl šanci prohřát. Touto dobou jsem již upadala do nádherného a blaženého polospánku. Když mi Katka opět odstranila zbytky peelingu teplým ručníkem, přišel čas na masku. Měla jsem to štěstí, že jsem jako jedna z prvních zákaznic měla to potěšení vyzkoušet novou masku s obsahem chilli papriček a skořice. Tato maska mě na obličeji nejprve začala lehce „štipkat“ a po pár minutách jsem cítila, jak se mi rozlévá nádherné teplo nejen po obličeji a dekoltu, ale do celé hlavy, krku a ramen. Báječný pocit! Zatímco se mi obličej takto prohříval, Katka se pustila do masáže paží a rukou. Umně se jí podařilo mi nejen rozmasírovat rozbolavělé svaly, ale také mě uspat. Probudilo mě až vědomí, že mám opět na obličeji teplý ručník, jímž mi byly odstraněny zbytky té zázračné masky. Jako předposlední krok mi Katka dala na oči tampónky, které voněly po okurkách, nastavila nade mě lampu a vrhla se na čištění mých pórů. Čištění, jak každý dobře víme, není nic moc extra příjemného, ale je to nezbytné a Katka byla nejenom velmi pečlivá, ale především velmi jemná. Jako poslední krok přišla na řadu zklidňující maska a s ní masáž hlavy a šíje, jež byla tak příjemná, že jsem si musela dávat pozor, abych nezačala nahlas příst jako kotě. Když mi Katka pak masku opět smyla teplým ručníkem a aplikovala konečný krém, cítila jsem se jako znovuzrozená.

 

Celá procedura trvala 90 minut a já měla pocit, že jsem právě strávila týden v Karibiku. Tak báječný pocit a tak široký úsměv mi na tváři umí vykouzlit jen málokdo. Už se nemůžu dočkat další návštěvy a hlavně nové jarní kolekce Arctic Berry Peel & Peptide Illuminating System, která bude k mání od dubna 2014. Tato vzrušující kolekce od kosmetické značky Éminence Organics zavádí inovativní tříkrokovou kůru, jež je velmi podobná výsledku chemického peeling, ovšem bez chemie. Kyseliny se odplavují z povrchu kůže a ve 3 krocích se pleť maximálně očistí, obrousí a samozřejmě následně obnoví. Unikátní účinky této přírodní kůry jsou znatelné do 4 týdnů. Přípravky budou v prodeji pro domácí použití a zároveň budou mít klientky možnost využít procedury v Beauty Day Spa Éminence Organics s  novou inovativní kolekcí na bázi chemického peelingu, avšak tentokrát na organickém principu. Produkty této kolekce budou Arctic Berry Enzyme Exfoliant, Arctic Berry Advanced Peel Activator MA10 (multi kyselina 10%) a Arctic Berry Peptide Radiance Cream.

Zuzana Trojanova
Zdroj: Éminence Organics

Doporučujeme

Další články