Módní výstava GRACE'N'GLAMOUR nově v Novoměstské radnici

Vydáno: 17.04.2015, 08:45 · Novinky · Autor: Tereza N
Módní prodejní výstava GRACE'N'GLAMOUR nově představí českou módu a šperk v Novoměstské radnici.

Nové kousky z úchvatných kolekcí českých designérů a šperkařů nakoupíte ve čtvrtek 14. května od 14:00 do 20:00 na módní události Grace'n'Glamour, která se koná již po sedmé, letos nově v Novoměstské radnici. V jejích nádherných historických sálech se setkáte tváří v tvář s velmi známými i začínajícími českými módními designéry a jejich aktuální tvorbou. Na místě si můžete vyzkoušet, nechat poradit, nakoupit nebo se jen pokochat krásou a originalitou jejich umění. Dialogy o módě, při kterých si s vystavujícími bude povídat  patron akce, herec a moderátor Jan Čenský, vás s osobnostmi a tvorbou  těchto zajímavých a talentovaných umělců seznámí ještě blíže. 

Mezi více než dvaceti vystavujícími se setkáte s Kateřinou Geislerovou, Markétou Kopeckou, Janou Minaříkovou, Eliškou Tomkovou nebo šperkaři  Věrou Novákovou a Michalem Kadaníkem.

Poprvé se představí značka DesignLabut, založená Martinem Labutěm, který bude prezentovat autorský užitkový design v podobě sofistikovaného štendru pro návrháře, vytvořeného speciálně pro Grace'n'Glamour.

Móda: Natáshe * Markéta Kopecká * Jana Minaříková * Jaroslava Procházková * Dita Bednářová * Kateřina Geislerová * La Femme Mimi * Elisha * Jaroslava Sedláčková * Yoka Sola * Chercher * Iveta Pecuchová * Land Kay * Ditafil

Šperk: Michal Kadaník * Věra Nováková * Alena Heinrichová / Jewelry by Adrianet * Lucie Řezbová / Mju. * Kateřina Sochorová * Honza Horníček * Adéla Kodoňová

Doplňky: Alena Bělíková/ LA MODE DE BOHEME * Michaela Olehlová / MiOL* Optik Žilka design

LabutDesign

Vstupenka: 100 Kč

Tereza N
Autor: Tereza N
Zdroj: oficiální

Doporučujeme

Další články