Kontakt pro partnery

V případě zájmu o inzerci, mediálí partnerství a jiné formy spolupráce nás kontaktujte prostřednictvím emailu martina.pavluskova@mdls.cz.

O nás

MDLS.cz je prestižní módní a modelingový magazín, který vychází od roku 2009. Na českém i slovenském trhu se etabloval jako renomované médium, které denně přichází s novinkami, tématickými články, reportážemi a rozhovory nejen z československé módní scény.

Své čtenáře informuje nejen o módních trendech, ale i o byznysu a událostech ze všech módních metropolí. Kromě toho přináší i galerii módních editorialů, kampaní a největší databázi modelek v České republice.

Naším cílem je tuto snahu dále rozšiřovat a poskytnou tak základnu pro české a slovenské módní návrháře, kreativce a události.

Z vybraných akcí zajišťujeme nadstandardní mediální servis v podobě fotografických a video výstupů, ale například také mobilních aplikací. Od roku 2013 zprostředkováváme živé přenosy z českých a slovenských módních přehlídek, takže se jich naši čtenáři mohou zůčastnit přímo v jejich průběhu.

V roce 2014 vyšlo nulté číslo tištěného vydání magazínu MDLS pod názvem The Dark Issue, které se těší velké oblibě.

Mezi čtenáře MDLS.cz patří převážně ženy ve věku 18 – 35 let, profesionálové z oboru, I módní nadšenci z České a Slovenské republiky, kteří nad článkem stráví průměrně 2.48 minuty, můžeme se tedy těšit z toho, že naši příznivci nás opravdu čtou.

65489
fotek
868
modelek
689
návrhářů
3190
kolekcí
111071
outfitů

V případě zájmu o inzerci a jiné formy spolupráce nás kontaktujte na martina.pavluskova@mdls.cz

Vydavatel


Fakturační adresa
ARODAX a.s.
Dr. Engla 6
360 01 Karlovy Vary

IČO: 27169774
DIC: CZ27169774

E-mail: info@mdls.cz
QR kód

Doporučujeme

Další články